Keramzit - 50l

keramzit.JPG

Keramzit - 50l

izolační zásypy stropů ve stavebnictví, tepelná izolace střech, jako přídavek do zdících materiálů pro zlepšení termoakustických vlastností zdí, filtrační materiál pro vodní hospodářství, substrát pro kořenové čistírny odpadních vod, drenážní vrstva pro odovody dešťové vody, zimní posyp silnic a chodníků, zelené střechy - substrát pro výsadbu rostlin, hydroponické pěstování pokojových rostlin, hydroponické pěstování užitkových rostlin, zahradnické a dekorativní účely

Možnost dodání i v big-bagu.

SKLADEM

137.00 Kč/ks

(165.77 Kč/ks s DPH)

Dekorativní doplněk rostlinných aranžmá a vodních fontán. Udržuje vlhkost a zabraňuje přesychání zeminy v květináčích. V civilním a průmyslovém inženýrství využíván jako kamenivo do lehkého betonu s objemovou hmotností 500kg/m3 a tepelnou vodivostí 0,13W/m K, dále jako tepelně-izolační kamenivo s tepelnou vodivostí 0,0912-0,01099 W/m K, jako základ při výstavbě cest, při pěstování rostlin a při instalaci odvodňovacích systémů ve sklenících, je používán i jako filtr znečištěného oleje a do kanalizace.  

 

Keramzit je umělý materiál, netěží se přímo v v přírodě, ale získává se ze zvláštního druhu jílu výrobou za vysokých teplot ve speciálních rotačních pecích. Díky nim pak získává mechanicky i esteticky zajímavý kulatý tvar, který připomíná valounky kačírku nebo dekorativní kameny či štěrk. Keramzit má zvláštní vnitřní pórovitou strukturu, výrazně se lišící od té na povrchu.

 

Barva keramzitu bývá obvykle hnědá, hnědočervená, u některých druhů může být i hnědo šedá . Jedná se o zcela nehořlavý materiál, plně mrazuvzdorný , což umožňuje  další využití keramzitu ve stavebnictví, zahradnictví, hydroponii, akvaristice a teraristice a dalších oborech.

 

Karamzit - Liapor

Novinky

  • NOVÝ SORTIMENT
      V Novém roce jsme pro Vás připravili také nový sortiment.Jedná se o: dlažba vegetační 20 x 20 x 8 cmvýrobce: Beton Brož, s.r.o. okrasné dekorační drtě a ...

  • ZIMNÍ OTEVÍRACÍ DOBA
      Vážení zákazníci, od pondělí 7. ledna 2019 bude změna otevírací doby. Po - Pá    7:00 - 15:00So          ...

  • NEMÍCHÁME BETON
      Vážení zákazníci,dovolujeme si Vás upozornit na ukončení míchání betonu, a to od 17. prosince 2018. Děkujeme Vám za ...

  • všechny novinky

Informace

OTEVÍRACÍ DOBA

PO - PÁ

6:30 - 15:30

SO

  ZAVŘENO

Telefon:
+420572541733

+420572541144

+420777800099

Email:
info@dlazbasm.cz 

Upozornění:

fota jsou pouze ilustrační!

Fotogalerie